VE GX Touch - dotykový displej

Victron Energy


Dotykový displej GX Touch 50 a GX Touch 70 je príslušenstvo ku komunikačnému centru Cerbo GX. Päťpalcový a sedempalcový dotykový displej poskytuje okamžitý prehľad o vašom systéme a priamo upraviť nastavenia. Jednoducho sa pripojíte k Cerbo GX pomocou jediného kábla. Majú tenký vodotesný dizajn a ich jednoduchá inštalácia prinášajú veľkú flexibilitu.

235,00 €
S DPH
Verzia: GX Touch 50 - displej 12,7 cm
Množstvo
Pridať do obľúbených
Skladom k odoslaniu

Dotykový displej GX Touch 50/70 je príslušenstvo ku komunikačnému centru Cerbo GX. Dotykový displej poskytuje okamžitý prehľad o vašom systéme a umožňuje rýchlo upraviť nastavenia.

Dotykový displej GX Touch je optimalizovaný tak, aby spĺňal štandardy odborníkov vykonávajúcich inštaláciu. Displej možno priskrutkovať priamo na palubnú dosku, takže nie je potrebné vyrezávať vhodný otvor (ako tomu bolo u zariadenia Color Control GX). Pripája sa iba jedným káblom čo znamená, že už nemusíte ťahať k palubnej doske viac káblov.

Dokonalý monitoring a kontrola
GX Touch 50/70 spoločne s Cerbo GX predstavuje úplne nové komunikačné centrum, ktoré vám umožňuje mať vždy perfektnú kontrolu nad vaším systémom odkiaľkoľvek. Jednoducho sa pripojte cez portál na diaľkové ovládanie Victron Remote Management (VRM) alebo získajte priamy prístup pomocou displeja GX Touch 50/70, MFD alebo aplikáciou VictronConnect cez Bluetooth. Tento najnovší prírastok do radu GX kombinuje všetky najlepšie charakteristiky konektivity a dodáva tak inteligentným riešením pre energetické systémy úplne nový rozmer.

Tabuľka dát

Záručná doba:
2 roky + záruka výrobcu 3 roky

Špecifické referencie

MPN
BPP900455050

Stiahnuť

GX Touch 50/70 - Dáta

Technický list - GX Touch 50/70

Stiahnuť (502.55KB)

Produkty v rovnakej kategórii: 16