Grid
List

Počet produktov: 12

Zobrazuje sa 1-12 z 12 položiek

DC odpájač 1-pólový - ETI

Fotovoltaický DC poistný odpájač pre jednosmerné obvody určený pre prerušenie elektrického obvodu a odpojenie solárnych panelov alebo batérie pri skrate. Odpájací prúd odpájača od 6A do 100A - podľa verzie.
11,20 €
Skladom k odoslaniu

DC Rozvádzač NOARK

Kompletný certifikovaný DC rozvádzač chrániaci vedenia solárneho systému zo strany solárnych panelov pred vstupom do regulátora alebo meniča. Rozvádzač s krytím IP65 je určený pre montáž na omietku. Všetky ochrany sú na 12 modulovej DIN líšte a sú prepojené podľa priloženej schémy zapojenia. Maximálne napätie stringu je do 1000VDC.
139,90 €
Skladom k odoslaniu

VE Filax-2 - prepínač napájania 230V/50Hz-240V/60Hz

Prepínač Filax je vyvinutý na prepínanie napájania citlivých prístrojov ako napr. počítače, priemyselné riadiace systémy alebo moderná audiovizuálna a zábavná technika z prioritného AC zdroja na druhý alternatívny zdroj. Typickým prioritným zdrojom je el. rozvodná sieť, generátor alebo iný zdroj. Typickým alternatívnym zdrojom je DC-AC menič (invertor).
306,00 €
View Detail
Skladom k odoslaniu

U-f GUARD S HDO - ochrana

Trojstupňová sieťová ochrana pre 3-fázové aj 1-fázové sústavy so sledovaním frekvencie, fázových alebo združených napätí, so vstupom pre HDO pre diaľkové ovládanie a zabudovaným odpájačom pre spínané prúdy do 3x16 A. Nie je potrebný ďalší silový rozpojovač.
393,00 €
View Detail
Skladom k odoslaniu

AC Rozvodnica NOARK R-AC

AC rozvodnica Noark s aickým prepínaním celého domu (sieť – Back up). Rozvodnica je určená pre montáž na stenu s krytím IP65. Navrhnutý pre obsluhu trojfázovej fotovoltaickej elektrárne (typicky meniče Goodwe 4 až 10K-ET a podobne)
698,00 €
Skladom k odoslaniu