Grid
List

Počet produktov: 36

Zobrazuje sa 1-24 z 36 položiek

Solis S3 WiFi dongle - rozhranie

Solis WiFi dongle (DLS-W) je rozhranie určené pre ON-GRID sieťové meniče Solis. Ponúka rýchlu a jednoduchú inštaláciu, prehľadný interface aplikácii pre iOS aj Android a tým jednoduché používanie.
29,00 €
View Detail
Externý sklad - zvyčajne do 7 dní

VE MPPT Control - programovací monitor batérie

MPPT Control umožňuje nastaviť a zobraziť stav všetkých solárnych regulátorov BlueSolar, SmartSolar MPPT, ktoré majú komunikačný port VE.Direct. MPPT Control sa montuje do montážneho rámika radu BMV-7xx. Udržuje tak konzistentný a profesionálny vzhľad vašich panelov a monitorovacích zariadení.
54,50 €
View Detail
Skladom k odoslaniu

VE.Direct LoRaWAN - modul

Pomocou modulu VE.Direct LoRaWAN môžete pripojiť zariadenie BMV, MPPT alebo menič Phoenix k portálu diaľkového ovládania Victron Remote Management ( VRM portálu ). Zobrazíte na svojom počítači alebo mobilnom telefóne informácie o stave batérie alebo úrovni solárnej energie, nech ste kdekoľvek.
95,00 €
View Detail
Externý sklad - zvyčajne do 7 dní

VE GX Tank 140 - snímač hladiny

GX Tank 140 odčíta hodnoty až zo štyroch snímačov hladiny v nádrži. Jedná sa o príslušenstvo, ktoré je určené pre rad produktov pre monitorovacie rozhrania GX ( Cerbo, Venus, Color Control, Ekrano ).
105,00 €
View Detail
Skladom k odoslaniu

VE SmartShunt - bočník

Bočník SMART (SmartShunt) s integrovaným BlueTooth k LCD sledovačom batérií Victron Energy, BMV 7xx, externým voltmetrom, ampérmetrom a podobne. Nominálny prúd: 500A/1000A/2000A-50mV s krytím IP21 alebo IP65.
119,00 €
Skladom k odoslaniu

GoodWe Smart Meter

Merací modul GoodWe Smart meter je nevyhnutný pre správny chod meniča a slúži na meranie smeru toku výkonu a prúdu solárneho systému a následne riadi prevádzku meniča cez komunikáciu RS485.
165,00 €
Skladom k odoslaniu

GoodWe EZ Logger Pro LAN

GoodWe EzLogger Pro LAN je špecializované zariadenie na monitorovanie a správu fotovoltaickej elektrárne, ktoré zaisťuje zber a  ukladanie dát solárneho systému.
192,00 €
View Detail
Skladom k odoslaniu