Grid
List

Počet produktov: 33

Zobrazuje sa 1-24 z 33 položiek

Solis S3 WiFi dongle - rozhranie

Solis WiFi dongle (DLS-W) je rozhranie určené pre ON-GRID sieťové meniče Solis. Ponúka rýchlu a jednoduchú inštaláciu, prehľadný interface aplikácii pre iOS aj Android a tým jednoduché používanie.
29,00 €
View Detail
Externý sklad - zvyčajne do 7 dní

VE MPPT Control - programovací monitor batérie

MPPT Control umožňuje nastaviť a zobraziť stav všetkých solárnych regulátorov BlueSolar, SmartSolar MPPT, ktoré majú komunikačný port VE.Direct. MPPT Control sa montuje do montážneho rámika radu BMV-7xx. Udržuje tak konzistentný a profesionálny vzhľad vašich panelov a monitorovacích zariadení.
54,50 €
View Detail
Skladom k odoslaniu

VE.Direct LoRaWAN - modul

Pomocou modulu VE.Direct LoRaWAN môžete pripojiť zariadenie BMV, MPPT alebo menič Phoenix k portálu diaľkového ovládania Victron Remote Management ( VRM portálu ). Zobrazíte na svojom počítači alebo mobilnom telefóne informácie o stave batérie alebo úrovni solárnej energie, nech ste kdekoľvek.
95,00 €
View Detail
Externý sklad - zvyčajne do 7 dní

VE GX Tank 140 - snímač hladiny

GX Tank 140 odčíta hodnoty až zo štyroch snímačov hladiny v nádrži. Jedná sa o príslušenstvo, ktoré je určené pre rad produktov pre monitorovacie rozhrania GX ( Cerbo, Venus, Color Control, Ekrano ).
105,00 €
View Detail
Skladom k odoslaniu

VE SmartShunt - bočník

Bočník SMART (SmartShunt) s integrovaným BlueTooth k LCD sledovačom batérií Victron Energy, BMV 7xx, externým voltmetrom, ampérmetrom a podobne. Nominálny prúd: 500A/1000A/2000A-50mV s krytím IP21 alebo IP65.
125,00 €
Skladom k odoslaniu

GoodWe Smart Meter

Merací modul GoodWe Smart meter je nevyhnutný pre správny chod meniča a slúži na meranie smeru toku výkonu a prúdu solárneho systému a následne riadi prevádzku meniča cez komunikáciu RS485.
169,00 €
Skladom k odoslaniu

GoodWe EZ Logger Pro LAN

GoodWe EzLogger Pro LAN je špecializované zariadenie na monitorovanie a správu fotovoltaickej elektrárne, ktoré zaisťuje zber a  ukladanie dát solárneho systému.
192,00 €
View Detail
Skladom k odoslaniu

VE GX Touch - dotykový displej

Dotykový displej GX Touch 50 a GX Touch 70 je príslušenstvo ku komunikačnému centru Cerbo GX. Päťpalcový a sedempalcový dotykový displej poskytuje okamžitý prehľad o vašom systéme a priamo upraviť nastavenia. Jednoducho sa pripojíte k Cerbo GX pomocou jediného kábla. Majú tenký vodotesný dizajn a ich jednoduchá inštalácia prinášajú veľkú flexibilitu.
235,00 €
Skladom k odoslaniu

VE GlobalLink 520 - komunikačné rozhranie

GlobalLink 520 umožňuje nahliadnutie do vášho solárneho systému je pri jeho prevádzke alebo údržbe v prípadoch, keď nie je prítomná sieť Wifi. Off-grid by nemalo znamenať off-line. GlobalLink 520 preto pracuje v sieti 4G LTE-M so SIM kartou a umožnuje pripojenie pre všetky zariadenia s podporou VE.Direct.
239,00 €
View Detail
Externý sklad - zvyčajne do 7 dní