Dátové káble a periférie

Dátové káble a periférie

Dátové káble a periférie

Grid
List

Počet produktov: 18

Zobrazuje sa 1-18 z 18 položiek

Solis S3 WiFi dongle - rozhranie

Solis WiFi dongle (DLS-W) je rozhranie určené pre ON-GRID sieťové meniče Solis. Ponúka rýchlu a jednoduchú inštaláciu, prehľadný interface aplikácii pre iOS aj Android a tým jednoduché používanie.
29,00 €
View Detail
Externý sklad - zvyčajne do 7 dní

VE.Direct - USB - PC rozhranie

Rozhranie VE.Direct USB slúži na prepojenie produktov s VE.Direct pripojením k zariadeniam s portom USB, napríklad k počítaču. Pomocou tohto kábla je taktiež možné pripojiť viac ako dva produkty VE.Direct k jedinému rozhraniu GX (Venus, Cerbo, CCGX a.p.).
30,00 €
View Detail
Skladom k odoslaniu

PylonTech kabeláž - originálny SET

Originálny káblový set pre pripojenie jednej batérie alebo jednej sady batérií PylonTech k meniču. Potrebné káble k batérii so špeciálnou postriebrenou koncovkou Amphenol (max. 100A). Vhodné pre nízkonapäťové aj vysokonapäťové batérie.
34,50 €
View Detail
Skladom k odoslaniu

VE MK3 - PC rozhranie

MK3-USB (VE.Bus to USB) je rozhranie na pripojenie zariadení Victron Energy k počítaču. Ide o Multi, MultiGrid, MultiPlus, MultiPlus-II, Quattro, Quatro II, VE.Bus BMS V2, Invertor (iba modely s komunikačným portom VE.Bus), ECOmulti, EasySolar, EasyPlus.
73,00 €
Skladom k odoslaniu

GoodWe Smart Meter

Merací modul GoodWe Smart meter je nevyhnutný pre správny chod meniča a slúži na meranie smeru toku výkonu a prúdu solárneho systému a následne riadi prevádzku meniča cez komunikáciu RS485.
165,00 €
Skladom k odoslaniu

GoodWe EZ Logger Pro LAN

GoodWe EzLogger Pro LAN je špecializované zariadenie na monitorovanie a správu fotovoltaickej elektrárne, ktoré zaisťuje zber a  ukladanie dát solárneho systému.
192,00 €
View Detail
Skladom k odoslaniu