Zoznam produktov značky Victron Energy

Grid
List

Počet produktov: 86

Zobrazuje sa 1-24 z 86 položiek

Wire BOX MPPT - rozvodná krabica

Rozvodná krabica MPPT poskytuje dodatočnú úroveň bezpečnosti a je obzvlášť užitočná, ak váš solárny regulátor MPPT je nainštalovaný vo voľne prístupnej miestnosti. Zakrýva všetky svorky jednosmerného prúdu, čím zabraňuje náhodnému alebo nežiadúcemu kontaktu so skrutkami svoriek.
25,00 €
Skladom k odoslaniu

VE.Direct - USB - PC rozhranie

Rozhranie VE.Direct USB slúži na prepojenie produktov s VE.Direct pripojením k zariadeniam s portom USB, napríklad k počítaču. Pomocou tohto kábla je taktiež možné pripojiť viac ako dva produkty VE.Direct k jedinému rozhraniu GX (Venus, Cerbo, CCGX a.p.).
30,00 €
View Detail
Skladom k odoslaniu

VE Battery Protect - ochrana batérie

Ochrana batérie proti hlbokému vybitiu Battery Protect odpojí batériu od nepodstatných záťaží predtým, ako dôjde k jej úplnému vybitiu (čo by spôsobilo jej zničenie), alebo ak by dosiahla úroveň s ktorou by nebola schopná napríklad naštartovať motor. Maximálny prúd záťaže vyberiete podľa verzie.
41,00 €
Skladom k odoslaniu

VE Argodiode - oddeľovač baterií

Argodiodový oddeľovač batérií umožňuje súčasné nabíjanie dvoch a viacerých batérií z jedného alternátora, bez toho, aby boli batérie vzájomne spojené. Napríklad vybitie hlavnej alebo pomocnej batérie nespôsobí vybitie štartovacej batérie. Oddeľovače vykazujú nízky úbytok napätia z dôvodu použitia kvalitných Schottkyho diód.
42,00 €
Externý sklad - zvyčajne do 7 dní

VE Cyrix-ct - prepojovač batérií

Prepojovač batérií Cyrix je mikroprocesorom riadené výkonové relé, ktoré automaticky prepojí batérie paralelne, keď jedna z nich dosiahla prednastavené napätie (indikuje, že sa batéria nabíja) a odpojí batérie, keď napätie poklesne pod úroveň udržiavacieho (float) napätia (indikuje, že jedna alebo viac batérií je vybitých). Prepojovače batérií Cyrix sú...
52,00 €
Skladom k odoslaniu

VE MPPT Control - programovací monitor batérie

MPPT Control umožňuje nastaviť a zobraziť stav všetkých solárnych regulátorov BlueSolar, SmartSolar MPPT, ktoré majú komunikačný port VE.Direct. MPPT Control sa montuje do montážneho rámika radu BMV-7xx. Udržuje tak konzistentný a profesionálny vzhľad vašich panelov a monitorovacích zariadení.
54,50 €
View Detail
Skladom k odoslaniu

VE Blue Smart IP65 - nabíjačka batérii

Blue Smart IP65 s DC konektorom je vode a prachu odolná, profesionálna nabíjačka batérií so vstavaným rozhraním BlueTooth. Nabíjačku Blue Smart IP65 možno použiť na nabíjanie batérií rôznych zariadení vo vašej dielni ale aj motorových vozidiel, ako sú (klasické) vozidlá, motocykle, lode a karavany.
57,00 €
Skladom k odoslaniu

VE Smart Battery Protect - ochrana batérie

Ochrana batérie proti hlbokému vybitiu Smart Battery Protect odpojí batériu od nepodstatných záťaží predtým, ako dôjde k jej úplnému vybitiu (čo by spôsobilo jej zničenie), alebo ak by dosiahla úroveň s ktorou by nebola schopná napríklad naštartovať motor. Maximálny prúd záťaže vyberiete podľa verzie. Integrovaný BlueTooth.
61,00 €
Skladom k odoslaniu