Ostrovné elektrárne OFF-GRID

Ostrovné elektrárne OFF-GRID

Ostrovné elektrárne OFF-GRID

Grid
List

Počet produktov: 4

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

VE 90Wp ostrovná elektráreň - komplet

Ostrovná OFF-GRID 90Wp fotovoltaická elektráreň. Optimálne navrhnutá pre miesta bez elektrickej energie ako sú karavany, chaty, altánky, ohradníky a podobne. Elektráreň pracuje so systémovým napätím 12V. Systém stačí jednoducho prepojiť podľa priloženého návodu a získate funkčnú solárnu elektráreň s prehľadným monitoringom.
428,00 €
View Detail
Skladom k odoslaniu

VE 115Wp ostrovná elektráreň - komplet

Ostrovná OFF-GRID 115Wp fotovoltaická elektráreň. Optimálne navrhnutá pre miesta bez elektrickej energie ako sú karavany, chaty, altánky, ohradníky a podobne. Elektráreň pracuje so systémovým napätím 12V. Systém stačí jednoducho prepojiť podľa priloženého návodu a získate funkčnú solárnu elektráreň s prehľadným monitoringom.
439,00 €
View Detail
Skladom k odoslaniu
DAH/Pylontech 440Wp/1,28kWh ostrovná elektráreň - komplet
  • Novinka
  • Balenie

DAH/Pylontech 440Wp/1,28kWh ostrovná elektráreň - komplet

Ostrovná OFF-GRID 440Wp fotovoltaická elektráreň vyššej triedy s LiFePo batériou s kapacitou 1,28kWh. Optimálne navrhnutá elektráreň pre miesta bez elektrickej energie ako sú karavany, chaty, altánky a podobne. Elektráreň pracuje so systémovým napätím 12V. Systém stačí jednoducho prepojiť podľa priloženého návodu a získate funkčnú solárnu elektráreň s...
560,00 €
View Detail
Skladom k odberu

VE 175Wp ostrovná elektráreň - komplet

Ostrovná OFF-GRID 175Wp fotovoltaická elektráreň. Optimálne navrhnutá pre miesta bez elektrickej energie ako sú karavany, chaty, altánky, ohradníky a podobne. Elektráreň pracuje so systémovým napätím 12V. Systém stačí jednoducho prepojiť podľa priloženého návodu a získate funkčnú solárnu elektráreň s prehľadným monitoringom.
567,00 €
View Detail
Skladom k odoslaniu