Nabíjačky batérií

Nabíjačky batérií

Nabíjačky batérií

Grid
List

Počet produktov: 5

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek

VE Blue Smart IP65 - nabíjačka batérii

Blue Smart IP65 s DC konektorom je vode a prachu odolná, profesionálna nabíjačka batérií so vstavaným rozhraním BlueTooth. Nabíjačku Blue Smart IP65 možno použiť na nabíjanie batérií rôznych zariadení vo vašej dielni ale aj motorových vozidiel, ako sú (klasické) vozidlá, motocykle, lode a karavany.
57,00 €
Skladom k odoslaniu

VE Blue Smart IP67 - nabíjačka batérii

Blue Smart IP67 s DC konektorom je mechanicky najodolnejšia nabíjačka batérií na trhu. Ide o vode a prachu vzdornú, profesionálnu nabíjačku batérií so vstavaným rozhraním BlueTooth. Nabíjačku Blue Smart IP67 možno použiť na nabíjanie batérií rôznych zariadení vo vašej dielni ale aj motorových vozidiel, ako sú (klasické) vozidlá, motocykle, lode a karavany.
100,00 €
Skladom k odoslaniu

VE Blue Smart IP22 - nabíjačka batérii

Nabíjačka s bezkonkurenčnou účinnosťou so vstavanou technológiou BlueTooth, nízkou spotrebou energie a aktívnym chladením. Sofistikovaná mikroprocesorom riadená nabíjačka olovených aj LiFePO₄ batérií s 1 alebo 3 výstupmi - podľa verzie.
135,00 €
Skladom k odoslaniu

VE Skylla IP65 - nabíjačka batérii

Výkonná, vode odolná a inteligentná nabíjačka batérií so 7-stupňovým algoritmom adaptívneho nabíjania, vhodná pre širokú škálu batérií s vyhradeným nabíjacím algoritmom pre lítium-iónové batérie. Veľký rozsah vstupného napätia dodáva inštalácii flexibilitu. Nabíjačka si udrží svoj plný výstupný výkon bez ohľadu na to, kde na svete sa nachádza. Oba modely...
810,00 €
Externý sklad - zvyčajne do 7 dní