VE Blue Smart IP67 - nabíjačka batérii

Victron Energy

Blue Smart IP67 s DC konektorom je mechanicky najodolnejšia nabíjačka batérií na trhu. Ide o vode a prachu vzdornú, profesionálnu nabíjačku batérií so vstavaným rozhraním BlueTooth. Nabíjačku Blue Smart IP67 možno použiť na nabíjanie batérií rôznych zariadení vo vašej dielni ale aj motorových vozidiel, ako sú (klasické) vozidlá, motocykle, lode a karavany.

100,00 €
S DPH
Verzia: Blue Smart IP67 - 12V/7A
Množstvo
Pridať do obľúbených
Skladom k odoslaniu

Nabíjačka vhodná aj pre nabíjanie Li-ionových (LiFePO4) batérií.

Obnova úplne vybitých "mŕtvych" batérií
Na rozdiel od iných značiek sa vodotesná nabíjačka Blue Smart IP67 pokúsi dobiť aj úplne vybitú batériu nízkym prúdom. Normálne nabíjanie bude obnovené hneď, ako sa na svorkách batérie objaví dostatočné napätie.

Bluetooth technológia
Vylepšená funkčnosť vďaka bluetooth technológii, ktorá umožňuje bezdrôtové monitorovanie napätia a prúdu, zmenu nastavenia a upgrade softvéru.

Stiahnite si do Vášho telefónu/tabletu zadarmo aplikáciu VictronConnect a tá Vám umožní voľbu nabíjacieho režimu a hodnoty nabíjacieho prúdu:
 
Režimy nabíjania:
Normal - 14,4V
Normal + recondition - 14,4V použite pre hlboko vybité batérie
High – 14,7V
High + recondition - 14,7V použite pre hlboko vybité batérie
Li-ion

Nabíjací prúd:
Nominálny
Nízky (pre batérie s malou kapacitou)

Nabíjačka je kompletne odolná proti prieniku vody, odolná nárazom s ochranou proti vzplanutiu. Voda, olej alebo špina nepoškodia túto mimoriadne odolnú nabíjačku batérií. Telo nabíjačky je z robustného hliníkového odliatku, elektronika je bezpečne zatavená.
 
Ochrana proti prehrievaniu. Nabíjačka môže byť použitá v miestach s vysokou teplotou ako sú uzavreté dielne s vysokou produkciou tepla. S rastúcou teplotou medzi 40 – 60 °C klesá výstupný prúd, nemôže tak dôjsť k poškodeniu vysokou okolitou teplotou.
 
Automatické päť-fázové nabíjanie.
Nabíjačka je vybavená mikroprocesorom riadeným "adaptívnym" nabíjaním batérií. Funkcia "adaptívne" - automaticky optimalizuje nabíjací proces v závislosti od spôsobu používania batérie.

Tabuľka dát

Systémové napätie batérie:
12V/24V - podľa verzie
Záručná doba:
2 roky + záruka výrobcu 3 roky

Špecifické referencie

MPN
BPC120713006

Stiahnuť

Blue Smart IP67 - Dáta

Technický list - Blue Smart IP67

Stiahnuť (150.49KB)

Produkty v rovnakej kategórii: 4