VE GX Tank 140 - snímač hladiny

Victron Energy

GX Tank 140 odčíta hodnoty až zo štyroch snímačov hladiny v nádrži. Jedná sa o príslušenstvo, ktoré je určené pre rad produktov pre monitorovacie rozhrania GX ( Cerbo, Venus, Color Control, Ekrano ).

105,00 €
S DPH
Množstvo
Pridať do obľúbených
Skladom k odoslaniu

Úroveň hladiny v nádrži je možné čítať lokálne v systéme, viď screenshot, alebo vzdialene prostredníctvom nášho portálu VRM Portal.

Zariadenie GX Tank 140 je kompatibilné s prúdovými vysielačmi (4 až 20 mA) aj s vysielačmi stavu napätia (0 až 10 V). Pripojenie k zariadeniu GX je cez USB, čo je tiež spôsob, ktorým sa GX Tank napája: nie je vyžadovaná žiadna ďalšia kabeláž.

Zapojenie vysielača nádrže je navrhnuté tak, aby bolo čo najjednoduchšie: dva zo štyroch vstupov zaisťujú napájanie 24 V pre napájanie vysielača. Ďalšie dva kanály vyžadujú externý napájací zdroj a sú vybavené svorkou s výstupmi chránenými poistkou, ktoré to uľahčujú.

Horné a dolné limity sú konfigurovateľné, aby bolo možné používať vysielače, ktoré poskytujú iba časť merítka, napríklad 0 až 5 V.

Pre zaistenie stabilného odpočtu sú hodnoty spriemerované tlmením. Tlmenie je možné nastaviť v rozmedzí 1 až 60 sekúnd.

Boli zistené chybné snímače a problémy s kabelážou: výstraha sa aktivuje, keď sú hodnoty mimo rozmedzia.

Pri námorných aplikáciách môže zariadenie GX prenášať tieto hodnoty úrovne hladiny v nádrží cez sieť NMEA 2000, aby ich mohli zachytiť ďalšie displeje, napríklad MFD.

Tabuľka dát

Záručná doba:
2 roky + záruka výrobcu 3 roky

Špecifické referencie

MPN
140 BPP920140100

Stiahnuť

Produkty v rovnakej kategórii: 16