VE.Bus Smart - rozhranie Bluetooth

Victron Energy

Inteligentné Bluetooth VE.BUS rozhranie so snímačom teploty a napätia batérie. Oznamuje informácie o systéme priamo do vášho mobilného telefónu.

100,00 €
S DPH
VE.Bus Smart: Rozhranie BT
Množstvo
Pridať do obľúbených
Skladom k odoslaniu

VE.Bus Smart je rozhraním VE.Bus - Bluetooth s funkciou snímača teploty a napätia batérie. Umožňuje sledovať informácie o systéme priamo vo vašom smartfóne pomocou voľne dostupnej aplikácie VictronConnect.

Pri použití s meničmi alebo nabíjačkami rozhranie poskytuje informácie o napätí a teplote batérie a umožňuje kompenzáciu nabíjania. Pri modeloch MultiPlus-II je rozhranie v súčasnej dobe jediným spôsobom, ako sledovať údaje o batérii.

Rozhranie je možné použiť v systémoch s Venus GX/CCGX/Cerbo GX alebo bez neho - v tomto prípade rozhranie poskytuje aktuálne informácie prostredníctvom aplikácie VictronConnect a ďalej umožňuje aktualizácie firmware bez použitia internetu. Aplikácia je na stiahnutie na adrese: https://www.victronenergy.com/support-and-downloads/software#victronconnect-app

Keď je rozhranie používané v systémoch, ktoré nemajú zariadenie Venus GX/CCGX/Cerbo GX, sú údaje o napätí primárnym zdrojom informácií pre ostatné zariadenia na kompenzáciu nabíjania. VE.Bus Smart môže byť súčasťou siete VE.Smart.

VE.Bus Smart rozhranie je schopné prijímať dáta o teplote dvoma spôsobmi: rozhranie je namontované priamo na púzdre akumulátora (pomocou lepiaceho prípravku) teplota batérie sa sníma priamo z púzdra akumulátora. Presnejšie snímanie teploty batérie je však k dispozícii pomocou voliteľného snímača namontovaného na batérii. Pokiaľ je snímaš pripojený, rozhranie ho automaticky detekuje a použije namerané hodnoty teploty priamo zo snímača.Balenie obsahuje:
- VE.Bus Smart Dongle
- Napájací kábel dlhý 40cm s 10mm okami a vloženou poistkou v puzdre

Teplotné čidlo:
Je možné doobjednať osobitne.

Tabuľka dát

Záručná doba:
2 roky + záruka výrobcu 3 roky

Špecifické referencie

MPN
ASS030537010

Produkty v rovnakej kategórii: 16