VE GlobalLink 520 - komunikačné rozhranie

Victron Energy


GlobalLink 520 umožňuje nahliadnutie do vášho solárneho systému je pri jeho prevádzke alebo údržbe v prípadoch, keď nie je prítomná sieť Wifi. Off-grid by nemalo znamenať off-line. GlobalLink 520 preto pracuje v sieti 4G LTE-M so SIM kartou a umožnuje pripojenie pre všetky zariadenia s podporou VE.Direct.

239,00 €
S DPH
Množstvo
Pridať do obľúbených
Externý sklad - zvyčajne do 7 dní

LTE-M je skratka pre LTE Cat-M1 alebo Long Term Evolution (4G), kategória M1. Táto mobilná technológia slúži na to, aby sa zariadenia Internet of Things pripojili priamo k sieti 4G za použitia nízkej energie. LTE-M podporuje odovzdávanie a roaming, takže je možné toto zariadenie použiť v idúcom vozidle ako je obytný automobil. Či je sieť LTE-M oficiálne dostupná vo vašej oblasti, zistíte na webovej stránke: GlobalLink 520. Pokrytie sa neustále zvyšuje, pretože pribúda miestnych poskytovateľov, ktorí ponúkajú podporu tejto siete. Nákup tohto zariadenia zahŕňa pripojenie na 5 rokov, takže si nemusíte robiť starosti s nákupom samostatného dátového balíčka a SIM karty.Jednoduché monitorovanie a ovládanie systému
Zariadenie GlobalLink 520 je dodávané s dvoma portami VE.Direct, ktoré vám umožnia pripojiť až dve zariadenia VE.Direct, ako je sledovač stavu batérie BMV alebo solárny regulátor nabíjania MPPT priamo k VRM. S dvoma digitálnymi vstupmi, ktoré fungujú aj ako čítače pulzov a diaľkovo ovládateľné relé, je dokonalým riešením pre monitorovanie a ovládanie vášho systému.

Integrovaná anténa
GlobalLink 520 je dodávaný so vstavanou anténou, ktorá je navrhnutá tak, aby fungovala po celom svete. Ak však potrebujete lepší príjem alebo ak chcete modul inštalovať napríklad do úžitkovej dodávky, je taktiež možné pripojiť externú anténu.

Podpora RuuviTag
GlobalLink 520 teraz podporuje teplotné snímače RuuviTag. Tieto batériovo napájané snímače sa pripájajú prostredníctvom BLE a dajú sa ľahko nastaviť prostredníctvom aplikácie VictronConnect. Všetky dáta namerané snímačmi RuuviTag, ako je teplota, vlhkosť a tlak vzduchu, budú k dispozícii priamo v systéme VRM.

Victron Remote Management
Online portál (VRM) vám poskytuje prístup k vášmu systému kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Na portáli VRM môžete kontrolovať stav pripojených zariadení, zobraziť podrobné grafy histórie, generovať podrobné analytické správy a dokonca nastaviť automatické alarmy pre prípad, že dôjde k poruche. Ak chcete získať predstavu o funkciách on-line portálu VRM, navštívte demo stánku a pomocou tlačidla "Try demo tour" si pozrite možnosti monitoringu. Portál a kompletný monitoring je úplne zadarmo.

Tabuľka dát

Záručná doba:
2 roky + záruka výrobcu 3 roky

Špecifické referencie

MPN
ASS030543020

Stiahnuť

GlobalLink 520 - Dáta

Technický list - GlobalLink 520

Stiahnuť (251.42KB)

Produkty v rovnakej kategórii: 16