GoodWe séria DT-G2 - Menič/MPPT

GoodWe

Séria GoodWe SDT je jednou z najlepších možností dostupných v rezidenčných a komerčných segmentoch vďaka svojim technickým výhodám, ktoré z nich robia jednu z najúčinnejších na trhu. Pre zvýšenú bezpečnosť je tento menič schopný začleniť AFCI. Jeho vysoká účinnosť (98,3 %) a jeho vylepšené možnosti predimenzovania a preťaženia predstavujú vynikajúce zlepšenie v tomto odvetví. Navyše jeho zásuvný AC konektor uľahčuje obsluhu a údržbu.

805,00 €
S DPH
Typ / Výkon meniča / MPPT: GW4K-DT-G2/4000VA/850VDC-12,5A
Množstvo
Pridať do obľúbených
Skladom k odoslaniu

Menič napätia GoodWe s dvoma MPP trackermi je obľúbený najmä pre svoju nízku cenu a spoľahlivý chod. Vďaka pasívnemu chladeniu má menič veľmi malú vlastnú spotrebu. K meničom je možné pripojiť trojfázový merací modul (EZ meter), ktorý meria smer toku prúdu a na základe nameraných hodnôt dokáže regulovať výkon zariadenia a tým zaistiť jeho "bezprietokovost" do distribučnej siete. Veľkou výhodou trojfázových meničov GoodWe SDT je vysoká kompatibilita s väčšinou fotovoltaických technológií a komponentov. Tieto meniče sú využiteľné hlavne u väčších inštalácií. V kombinácii s bezdrôtovým regulátorom Solar iBoost alebo Wattrouter môžeme smerovať nespotrebované toky energií do výkonových spotrebičov (typický bojler, akumulačnej nádrže atď.). Samozrejmosťou je bezplatný monitorovací systém elektrárne SEMS pomocou Wi-Fi, cez aplikáciu PV master v mobilnom telefóne. Cez rozhranie RS485, LAN - nutné dokúpiť rozhranie.
Verzia G2 tiež ponúka preťaženie DC strany až o 50% a AC strany až o 10%a tiež je kompatibilný s Bifacial double-glass FV panelmi (sklenenými).

Detailné informácie a presné parametre nájdete v prílohách na stiahnutie alebo na stránke výrobcu TU.

Tabuľka dát

Charakter meniča:
ON GRID - Sieťový - bezbatériový
Počet fáz:
3
Výstup fáz:
Symetrický
Počet MPPT:
2
Komunikácia :
WiFi
Záručná doba:
2 roky + záruka výrobcu 3 roky

Špecifické referencie

MPN
GW4K-DT

Stiahnuť

GW-Séria-SDT-G2 (4-15kVA) - Dáta

Technický list - GW-Séria-SDT-G2 (4-15kVA)

Stiahnuť (498.72KB)

GW-Séria-SDT-G2 - Certifikát

Certifikát - GW-Séria-SDT-G2 (4-25kVA)

Stiahnuť (744.93KB)

Produkty v rovnakej kategórii: 13