GoodWe séria HT - Menič/MPPT

GoodWe

Nová séria HT1500V (225/250 kW) je špičkový invertor GoodWe s rozsiahlym zoznamom funkcií navrhnutých na zníženie systémových a prevádzkových nákladov. Je to perfektná voľba pre využitie centralizovaných FV elektrární v meradle úžitkovej hodnoty na maximalizáciu návratnosti investície. Séria HT1500V sa môže pochváliť možnosťami 6 MPPT a 12 MPPT, kompenzáciou jalového výkonu a je kompatibilná s bifaciálnymi 182 mm/210 mm modulmi. Je vybavený monitorovaním úrovne reťazca pre inteligentnú detekciu aktuálnych problémov. Séria je tiež vybavená voliteľnou funkciou Anti-PID a môže realizovať 24-hodinové monitorovanie.

8 856,00 €
S DPH
Typ / Výkon meniča / MPPT: GW250KN-HT/250kVA/1500VDC-60A
Množstvo
Pridať do obľúbených
Skladom k odoslaniu

Vynikajúca bezpečnosť a spoľahlivosť
Vďaka inteligentnému spínaču ochrany reťazcov môže menič detekovať skrat alebo spätné pripojenie, automaticky vypnúť spínač, aby zastavil príslušné MPPT, a súčasne nahlásiť poruchu, čo zaisťuje bezpečnosť aj účinnosť. Séria HT tiež umožňuje monitorovanie úrovne reťazca a podporuje inteligentnú detekciu problémov s napätím a prúdom, čo zaručuje rýchle riešenie problémov. Prepäťová ochrana typu II (SPD) na oboch stranách chráni systém pred elektrickým požiarom a nebezpečenstvom blesku v extrémnych prostrediach. GoodWe prináša nielen efektivitu, spoľahlivosť, ale aj bezpečnosť. Pre GW225KN-HT a GW250KN-HT je podporovaný jedinečný mechanizmus inteligentného spínača ochrany reťazca pre ochranu DC strany proti skratu alebo spätnému zapojeniu.
Inteligentné O&M
Monitorovanie úrovne struny umožňuje úplné sledovanie energetického systému. Používatelia môžu monitorovať každý panel pre inteligentnú a proaktívnu údržbu. Vďaka 24-hodinovému monitorovaniu vám invertor umožňuje v reálnom čase získavať informácie o výkone, výrobe a spotrebe vášho solárneho systému. Séria tiež podporuje vzdialené nastavenia a aktualizácie, čo výrazne znižuje náklady na návštevu lokality počas cyklu údržby.
Monitorovanie úrovne reťazca

Monitorovanie v reálnom čase
Diaľkové nastavenie a aktualizácia na zníženie nákladov na návštevu lokality. Konfiguráciu HT1500V je možné jednoducho vykonať cez bluetooth, zatiaľ čo diagnostiku a aktualizáciu firmvéru možno ovládať na diaľku. Tieto vynikajúce sady funkcií boli navrhnuté tak, aby zabezpečili najnižšie vyrovnané náklady na energiu (LCOE) a nástroj, ktorý funguje efektívne.


Vyššie výnosy
Séria HT je ideálna pre vysokovýkonné 210 mm moduly s podporou až 20 A max. vstupný prúd na reťazec a do 60 A DC max. vstupný prúd na MPPT, čo plne využíva vyrobenú energiu a zaručuje klientom LCOE.

Detailné informácie a presné parametre nájdete v prílohách na stiahnutie alebo na stránke výrobcu TU.

Tabuľka dát

Charakter meniča:
ON GRID - Sieťový - bezbatériový
Počet fáz:
3
Výstup fáz:
Symetrický
Počet MPPT:
12 (6)
Komunikácia :
RS485
Záručná doba:
2 roky + záruka výrobcu 3 roky

Špecifické referencie

MPN
GW250KN-HT

Stiahnuť

GW-Séria-HT (225-250kVA) - Dáta

Technický list - GW-Séria-HT (225-250kVA)

Stiahnuť (448.07KB)

Produkty v rovnakej kategórii: 13