LTE internet od SWAN

SWAN

Ponúkame zriadenie rýchleho pevného internetu pre domácnosti. Internetové pripojenie je realizované pomocou vonkajšej antény pripojenej na WiFi router v dome. LTE internet je šírený vzduchom pomocou rádiového signálu a je často jedinou alternatívou na miestach, kde nie je možné zriadiť internet pomocou optického, alebo DSL pripojenia. Pre zriadenie služby navštívte naše kontaktné miesto.

Množstvo
Pridať do obľúbených

LTE signál internetu je prijímaný pomocou vonkajšej antény OA335 (OA735), ktorá môže byť umiestnená na fasáde alebo streche domu. V interiéri je prepojená s WiFi routrom, čím je zabezpečená plnohodnotná WiFi sieť pre používanie internetovej TV, mobilných telefónov, tabletov, notebookov, počítačov a ďalších napríklad fotovoltaických zariadení, ktoré vyžadujú WiFi alebo LAN pripojenie.

LTE internet je dostupný v mestách: Bratislava, Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Čadca, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Komárno, Košice, Kysucké Nové Mesto, Levice, Liptovský Mikuláš, Malacky, Martin, Modra, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Pezinok, Prešov, Púchov, Senec, Sereď, Stará Turá, Stupava, Topoľčany, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Žilina, Zvolen a ďalších 135 priľahlých obcí.

Vonkajšia anténa OT335 ( OT735 )

Zriadenie služby stojí pri 24 mesačnej viazanosti 30€ a bez viazanosti 250€. Všetky komponenty pre príjem vám dodáme zdarma.

Dostupnosť internetu na vašej adrese vám overíme podľa signálovej mapy na našom kontaktnom mieste.

Všetky ďalšie a aktuálne informácie a cenníky nájdete na stránkach SWAN.