Kategórie

Informácie

Nové produkty

Zľavnené produkty

  • LYNX Power In
    LYNX Power In

    Modulárna prípojnica, určená pre...

    168,30 € -1% 170,00 €

Preprava a platba

Prepravu zásielok v SR vykonávame prepravcami:

Slovenská pošta
Slovenský Doručovací Systém (SDS)
Schenker
Toptrans.

Cena za prepravu sa vypočítava na základe celkovej ceny zásielky, hmotnosti zásielky a spôsobe platby.

Ceny prepravy v SR:

1. OSOBNÉ PREVZATIE - ZDARMA - po našom telefonickom vyzvaní na prevzatie - ak je osobný odber tovaru možný.
2. SLOVENSKÁ POŠTA - od 2,40 € - podľa celkovej hmotnosti zásielky - platba vopred na účet.
3. SLOVENSKÁ POŠTA - NA DOBIERKU - od 4,40 € - podľa celkovej hmotnosti zásielky - platba v hotovosti - na pošte pri doručení.
4. KURIÉROM ZDARMA - pri objednávke nad 200€ do hmotnosti zásielky 5 kg - platba vopred na účet
5. KURIÉROM ZDARMA - pri objednávke nad 300€ do hmotnosti zásielky 30 kg - platba vopred na účet
6. KURIÉROM ZDARMA - pri objednávke nad 1000€ do hmotnosti zásielky 50 kg - platba vopred na účet
7. KURIÉROM - od 5,30 € - podľa celkovej hmotnosti zásielky - platba vopred na účet.
8. KURIÉROM NA DOBIERKU - od 7,30 € - podľa skutočnej hmotnosti a ceny zásielky - platba v hotovosti kuriérovi pri doručení.

Výpočet cien je automatický. Výslednú cenu za prepravu uvidíte pri finalizácii objednávky v nákupnom košíku pri výbere prepravcu, kde vám systém ponúkne možné spôsoby prepravy a ich ceny. Poplatok za dobierku činí štandardne 2€. U niektorých prepravcov je dobierka nad 100€ spoplatňovaná 1% z dobierkovej sumy, či už pri platbe v hotovosti, alebo kartou. Preto môže byť u týchto prepravcov možnosť dobierky vypnutá alebo obmedzená. Vhodné je preto vtedy voliť platbu bankovým prevodom.

Číslo účtu pre bezhotovostné platby: PRIMA Banka č.ú. SK63 5600 0000 0006 1728 6002

Variabilý symbol: číslo objednávky

Nie každý prepravca má povolenie a možnosti na prepravu zásielok nebezpečného, horľavého alebo výbušného charakteru. Rovnako tak zásielok nadrozmerných alebo krehkých. V zásade sa jedná o všetky typy batérií, konštrukcií držiakov solárnych panelov aj samotných solárnych panelov. V prípade objednávky takéhoto tovaru systém nevhodných prepravcov z prepravy vylúči a ponúkne len prepravcov s ktorými je možné prepravu uskutočniť.  Do ceny prepravy pripočíta manipulačné náklady spojené s takouto prepravou ( príplatok za paletu, nadrozmerný, horľavý alebo výbušný tovar a podobne ).

Z dopravy zdarma sú vylúčené solárne panely, nadrozmerné konštrukcie, niektoré typy batérií a niektoré vybrané produkty.

Možnosti dodania skladu:

Možné objednanie.

Produkt je naskladnený v našom alebo zdieľanom sklade. Expedícia prebehne podľa poradia objednávky v systéme, jej náročnosti na expedíciu a možností skladu. Orientačne 2-7 pracovných dní.

Možné objednanie.

Produkt je naskladnený len v externom sklade a je možné dodanie. Doba dodania bude len trochu dlhšia. Závisí to od možností externého skladu. Zvyčajne od 3-9 pracovných dní.

Možné objednanie.

Produkt nie je naskladnený v našom ani v zdieľanom sklade. Očakáva sa naskladnenie do nášho alebo zdieľaného skladu v blízkej dobe. V prípade objednávky takéhoto produktu zvoľte platbu prevodom. Platbu ale nerealizujte! Až bude pre vás produkt k odoslaniu, vyzveme vás k úhrade a zašleme faktúru. V prípade, že už o takto objednaný produkt nemáte záujem, bezodkladne nás kontaktujte o zrušenie objednávky!

Možné objednanie.

Produkt nie je naskladnený v našom ani v zdieľanom sklade. Očakáva sa naskladnenie do externého skladu s odhadovaným termínom. Prvé číslo udáva mesiac a druhé za lomkou, rok predpokladaného naskladnenia. Ide však len o hrubý odhad. V prípade objednávky takéhoto produktu zvoľte platbu prevodom. Platbu ale nerealizujte! Až bude pre vás produkt k odoslaniu, vyzveme vás k úhrade a zašleme faktúru. V prípade, že už o takto objednaný produkt nemáte záujem, bezodkladne nás kontaktujte o zrušenie objednávky!

Možné objednanie.

Produkt nie je naskladnený v našom ani v zdieľanom sklade. Očakáva sa naskladnenie do externého skladu, ale bez termínu, Pre jeho výnimočnosť alebo obmedzenú dostupnosť je nutná objednávka výlučne len pre vás na individuálne dodanie, prípade na zaradenie do poradovníka. V prípade objednávky takéhoto produktu zvoľte platbu prevodom. Platbu ale nerealizujte! Až bude pre vás produkt k odoslaniu, vyzveme vás k úhrade a zašleme faktúru. V prípade, že už o takto objednaný produkt nemáte záujem, bezodkladne nás kontaktujte o zrušenie objednávky!

Nie je možné objednať.

Produkt nie je naskladnený v našom, zdieľanom ani externom sklade. Neočakáva sa naskladnenie do žiadneho skladu v blízkej dobe. Až zašlete dopyt na produkt, možno budeme vedieť podať informáciu, či bude možné produkt niekedy dodať alebo nie. Produkt bez dopytu vopred, nemá význam objednávať.

Nie je možné objednať.

Produkt nie je naskladnený v našom, zdieľanom ani externom sklade. Naskladnenie sa ani neočakáva. Produkt je vypredaný. Viditeľný je len pre zákazníkov, ktorí si potrebujú stiahnuť návod alebo dátový list k produktu. Produkt nemá význam objednávať. Nie je, ani nebude k dodaniu.

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane. V prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.