VICTRON ENERGY

Informácie

Nové produkty

Zľavnené produkty

  • LYNX Power In
    LYNX Power In

    Modulárna prípojnica, určená pre...

    168,30 € -1% 170,00 €

Zobrazené produkty

Nabijacia stanica EVC200300200 - BLUE

Nový produkt

Vysoko výkonná EV nabíjacia stanica s nabíjaním maximálne 22 kW AC v trojfázovom režime alebo 7,3 kW v jednofázovom režime. Modrá farba.

Viac detailov

Externý sklad do 7 dní

1 065,00 € s DPH

Tabuľka dát

Výška 372 mm
Šírka 292 mm
Dĺžka 122 mm
Hmotnosť 3 kg

Detaily

Nabíjacia stanica je technicky zhodná s predchádzajúcou verziou EV Charging station. Je bez vstavaného LCD displeja a má nový moderný dizajn, ktorý je k dispozícii v 3 farbách – modrá štandardne, biela alebo čierna ako voliteľné príslušenstvo.

Vysoko výkonná EV nabíjacia stanica
Nabíjacia stanica EV môže fungovať v trojfázovom aj jednofázovom režime. Poskytuje maximálne 22 kW AC v trojfázovom režime alebo 7,3 kW v jednofázovom režime.

Wi-Fi komunikácia
Wi-Fi: 802.11 b/g/n pre konfiguráciu a monitorovanie.
Interný modul Wi-Fi je možné nakonfigurovať v režime prístupového bodu alebo v režime stanice pre počiatočné nastavenie aj monitorovanie.

Svetelný krúžok na rýchle zobrazenie stavu zariadenia
Plne programovateľný RGB svetelný kruh okolo nabíjacieho portu pre rýchle zistenie stavu zariadenia.
Z webového rozhrania ho možno naprogramovať tak, aby zobrazoval rôzne svetelné efekty podľa aktuálneho stavu (odpojené, nabíjané, nabité atď.). Pomôcka pre užívateľa vidieť aktuálny stav z diaľky.

K dispozícii sú tri pracovné režimy:
- Manuálny režim umožňuje konfigurovať výstupný prúd medzi 6-32 A. Nabíjací výkon je možné regulovať rôznymi spôsobmi: pomocou webového rozhrania, zo zariadení GX a VRM a cez VictronConnect. Umožňuje ručne spustiť alebo zastaviť proces nabíjania, keď je vozidlo pripojené k nabíjacej stanici.
- Automatický režim pre zaistenie maximálnej účinnosti FV systému. Detekuje, kedy je k dispozícii prebytočný výkon, a používa iba tento výkon na nabíjanie vozidla.
- Plánovaný režim umožňujúci aické nabíjanie vo vlastných časových intervaloch. Plánovač umožňuje nabíjanie v rôznych časových intervaloch, napríklad v určitých časoch v noci, kedy je energia zo siete lacnejšia. Okrem času začiatku a konca je možné definovať rôzne parametre, ako je nabíjací prúd a interval.

Integrácia so zariadeniami GX
Nabíjaciu stanicu EV je možné konfigurovať a monitorovať zo zariadenia na displeji GX aj vzdialenej konzoly.

Integrácia s VRM
Na portáli VRM je k dispozícii niekoľko možností: správa v reálnom čase, vlastné správa pre konfigurovateľné časové obdobia, pokročilé funkcie, ako je vzdialená aktualizácia firmvéru.

Prevziať