SOLÁRNE REGULÁTORY

Informácie

Nové produkty

Zľavnené produkty

  • LYNX Power In
    LYNX Power In

    Modulárna prípojnica, určená pre...

    176,22 € -1% 178,00 €

Zobrazené produkty

Regulátor EPsolar 20A/12-24V PWM (VS2024AU)

Nový produkt

Jednoduchý PWM regulátor s LCD displejom a dvomi USB konektormi. Svojou konštrukciou určený pre malé ostrovné solárne systémy so solárnymi panelmi 12V (36 článkov) pre dobíjanie 12V batérie, alebo solárnymi panelmi 24V (72 článkov) pre dobíjanie 24V batérie a maximálnym nabíjacím prúdom do 20A. Výhodou je veľmi jednoduchá a nenáročná inštalácia a spoľahlivá prevádzka s panelmi 300W/600W.

Viac detailov

53,20 € s DPH

Tabuľka dát

Výška 94 mm
Šírka 160 mm
Dĺžka 49,3 mm
Hmotnosť 0,35kg

Detaily

Vstavaný LCD prehľadný displej Vám poskytne informácie o napätí a prúde solárneho panelu, napätie batérie a nabíjacom prúde a tiež o aktuálnom odoberanom prúdu pre DC spotrebiče. Tiež ponúka štatistické informácie o celkovom množstve vyrobenej a spotrebovanej energie.
Pomocou tlačidiel pod displejom môžete nastaviť jeden z troch typov olovených batérií: utesnená, gélová alebo otvorená kvapalinová batéria.
 
Tento model disponuje dvoma USB výstupmi pre nabíjanie mobilného telefónu, či iných prenosných elektronických zariadení. Maximálny prúd USB výstupu je 2,4A.

Pri inštalácii vždy postupujeme tak, že ako prvú k solárnemu regulátoru pripojíme batériu, ako druhé DC spotrebiče a ako posledný solárny panel. Potrebné je iba nastaviť podľa manuálu typ používanej batérie. Ďalšie nastavenia nie sú potrebné.


 
K regulátoru nie je možné pripojiť externý displej MT50 alebo PC rozhranie. Možno však pripojiť externý teplotný senzor batérie.
 

Vlastnosti:

- Automatická detekcia 12V alebo 24V
- Ochrana proti prepätiu.
- Ochrana proti skratu.
- Ochrana proti prepólovaniu pripojenia solárnych panelov a batérie.
- Pri nízkom napätí odpojí výstup záťaže.
- Voliteľný externý teplotný senzor
- Maximálny nabíjací a vybíjací prúd je 20A
- Prevádzková teplota: -25 ° C to + 55 ° C
- Maximálny rozmer prípojných káblov: 10mm2
- Určený pre vnútorné inštalácie, montáž na stenu.
- Pre dobíjanie olovených akumulátorov
- Krytie: IP30

Prevziať