SLEDOVAČE A MONITORY

Informácie

Nové produkty

Zobrazené produkty

Victron Energy VENUS GX

Nový produkt

Zariadenie pre komplexnú správu, riadenie systému a vzdialený monitoring solárneho systému. Lacnejšia náhrada LCD panelu COLOR CONTROL GX, len bez displeja a ovládacích tlačidiel.

Viac detailov

330,00 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť 0,26 kg

Detaily

Ovládacie, monitorovacie a riadiace rozhranie VENUS GX poskytuje intuitívne riadenie a monitoring všetkých zariadení do neho pripojených.

Podporované produkty:
- Jednotky MultiPlus a Quattro, includjednofázové aj trojfázové systémy. Monitorovanie a kontrola
(Zapnutie / vypnutie a obmedzovač prúdu). Zmena konfigurácie je možná (len vzdialene cez internet, nie bez pripojenia k internetu).
- BlueSolar MPPT solárny regulátor s VE.Direct portom.
- BlueSolar MPPT 150/70 a MPPT 150/85 s VE.Can portom.
- BMV-700 produkty sa zapojí priamo do VE.Direct portu na Venus GX - pre toto použite VE.Direct kábel.
- Nabíjačky batérií Skylla-i
- NMEA2000 čidla nádrží
- USB GPS môže byť pripojený do USB portu. Dáta sú posielané do VRM Portálu na účely monitorovania. Mapa na VRM zobrazí poslednú pozíciu.
- Sieťové invertory Fronius
Ak je potrebné pripojiť viac ako dva produkty VE.Direct, možno použiť USB.

Rozhranie má možnosť pripojenia k internetu cez ethernetový kábel, alebo Wifi. Umožnuje pripojenie GPS (Global Positioning System). Umožňuje vzdialené sledovanie, komunikáciu a prestavovania pripojrných zariadení. Aktualizáciu firmvéru je možné vykonávať automaticky, cez internet alebo manuálne pomocou SD karty (nie je súčasťou zariadenia). Možnosť napojenia a sledovania jedno aj viacfázových systémov.Venus GX je inštalačne koncipovaný pre montáž k rovnému povrchu pomocou skrutiek. Disponuje vstupom na mikro SD kartu  pre aktualizáciu firmvéru, wifi, bluetooth, dvoma teplotnými vstupmi a troma zásobníkovými vstupmi navyše. Ostatné vstupy totožné s COLOR CONTROL GX panelom.

Ilustračný obrázok portov
VRM Online Portal:
Okrem sledovania a kontroly zariadení Victron Energy, môže  Color Control GX odovzdávať informácie bezplatnej monitorovacej internetovej stránke VRM online portál. Ak chcete získať predstavu o funkciách on-line portálu VRM, navštívte demo stánku a pomocou tlačidla "Try demo tour" si pozrite možnosti monitoringu. Portál a kompletný monitoring je úplne zadarmo.Kompletný popis a detaily k produktu nájdete na stránkach výrobcu Victron Energy.

Obsah Balenia:
- rozhranie Venus GX
- napájací kábel s poistkou
- svorkovnice 5x
- terminátory 2x

Prevziať