SLEDOVAČE A MONITORY

Informácie

Nové produkty

Zľavnené produkty

  • LYNX Power In
    LYNX Power In

    Modulárna prípojnica, určená pre...

    168,30 € -1% 170,00 €

Zobrazené produkty

Victron Energy GX Touch 70

Nový produkt

Dotykový displej GX Touch 70 je príslušenstvo ku komunikačnému centru Cerbo GX.

Viac detailov

369,00 € s DPH

Tabuľka dát

Výška 113.2 mm
Šírka 176.2 mm
Dĺžka 13.5 mm
Hmotnosť 0,4 kg

Detaily

Dotykový displej GX Touch 70 je príslušenstvo ku komunikačnému centru Cerbo GX. 17,7 cm dotykový displej poskytuje okamžitý prehľad o vašom systéme a umožňuje rýchlo upraviť nastavenia. Jednoduchým pripojením k Cerbo GX pomocou jediného kábla. Jeho veľmi tenký vodotesný dizajn, nastavovanie hore a jeho jednoduchá inštalácia prinášajú veľkú flexibilitu.

Jednoduchá inštalácia
Dotykový displej GX Touch je optimalizovaný tak, aby spĺňal štandardy odborníkov vykonávajúcich inštaláciu. Displej možno priskrutkovať priamo na palubnú dosku, takže nie je potrebné vyrezávať vhodný otvor (ako tomu bolo u zariadenia Color Control GX). Pripája sa iba jedným káblom čo znamená, že už nemusíte ťahať k palubnej doske viac káblov.

Dokonalý monitoring a kontrola
GX Touch 70 spoločne s Cerbo GX predstavuje úplne nové komunikačné centrum, ktoré vám umožňuje mať vždy perfektnú kontrolu nad vaším systémom odkiaľkoľvek, a maximalizuje jeho výkon. Jednoducho sa pripojte cez portál na diaľkové ovládanie Victron Remote Management (VRM) alebo získajte priamy prístup pomocou displeja GX Touch 70, MFD alebo aplikácia VictronConnect cez Bluetooth. Tento najnovší prírastok do radu GX kombinuje všetky najlepšie charakteristiky konektivity a dodáva tak inteligentným riešením pre energetické systémy úplne nový rozmer.

Prevziať