SLEDOVAČE A MONITORY

Informácie

Nové produkty

Zľavnené produkty

  • LYNX Power In
    LYNX Power In

    Modulárna prípojnica, určená pre...

    168,30 € -1% 170,00 €

Zobrazené produkty

Victron Energy Cerbo GX

Nový produkt

Komunikačné centrum Cerbo GX umožňuje bezpečne kontrolovať solárny systém odkiaľkoľvek a maximalizuje jeho výkon. Novinka 2020.

Viac detailov

369,00 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť 0,3 kg

Detaily

Monitorovanie solárnych panelov a celého systému
Toto komunikačné centrum umožňuje bezpečne kontrolovať solárny systém odkiaľkoľvek a maximalizuje jeho výkon. Jednoducho sa pripojíte cez portál na diaľkové ovládanie Victron Remote Management (VRM), alebo získajte priamy prístup prostredníctvom samostatného displeja GX Touch 50, MFD alebo aplikácia VictronConnect cez Bluetooth. Táto novinka roku 2020 v rade GX spája všetky najlepšie charakteristiky konektivity a predstavuje inteligentné riešenie pre energetické systémy  úplne novým spôsobom.

Dokonalé monitorovanie a kontrola
Jednoducho sledujte stav nabitia batérie, spotrebu energie, energetické zisky z fotovoltaických panelov, generátora alebo distribučnej siete. Skontrolujte hladinu v nádržiach alebo nameranú teplotu. Ľahko kontrolujte limit vstupného prúdu z pobrežnej siete, generátora, prípadne si nastavte jeho automatické spustenie/zastavenie alebo optimalizujte prácu systému zmenou akýchkoľvek nastavení. Reagujte na varovania, vykonávajte diagnostické testy a riešte vznikajúce otázky diaľkovo. So zariadením Cerbo GX sú všetky výzvy spojené s ovládaním energetického systému triviálne jednoduché.

Maximalizujte výkon systému
Zariadenie Cerbo GX maximalizuje výkon komponentov energetického systému v reálnom čase a perfektne celý systém nastavuje. Vďaka procesoru Dual-Core a portu zbernice CAN môžete teraz podporovať ešte väčšie systémy a tiež sledovať ovládané (lítiové) batérie, zatiaľ čo druhý port podporuje až do 25 súčasne pripojených solárnych regulátorov VE.Can. Vďaka novej podpore NMEA 2000-out je zariadenia GX možné jednoducho začleniť do siete akejkoľvek lode. Štyri porty pre nádrže, štyri porty pre teplotné meranie spolu s 3 portami VE.Direct, 3 porty USB, 4 digitálnymi vstupmi a 2 relé posúvajú možnosti ovládania na novú úroveň. Maximalizácia výkonu celého energetického systému je jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

Rozšírte svoj prehľad
Nový dotykový displej GX Touch 50 (voliteľné príslušenstvo) umožňuje, aby ste mali okamžitý prehľad celého svojho systému a mohli podľa potreby rýchlo meniť nastavenie systému. Vďaka tenkému 12,7 cm vodotesnému dizajnu, jednoduchou montážou priamo na palubnú dosku a jednoduchej inštalácii poskytuje veľkú flexibilitu.

Jednoduchá montáž a konfigurácia
Zariadenie Cerbo GX je teraz optimalizované tak, aby spĺňalo a dokonca prevyšovalo požiadavky odborníkov na inštaláciu. Toto zariadenie sa jednoducho montuje na nosnú lištu DIN (pomocou DIN35 adaptér small, ktorý nie je súčasťou dodávky) a jeho samostatný dotykový displej možno priskrutkovať priamo na palubnú dosku, takže nie je potrebné vyrezávať vhodný otvor (ako tomu bolo u zariadenia Color Control GX), okrem toho, zariadenie sa pripája len jedným káblom, čo znamená, že už nemusíte ťahať k palubnej doske viac káblov. Nová funkcia Bluetooth umožňuje rýchle pripájanie a konfigurovanie prostredníctvom našej aplikácie VictronConnect.
 
Zvládnite akúkoľvek výzvu
Zariadenie Cerbo GX môže slúžiť k nekonečnému počtu účelov a prináša dokonalé ovládanie pre najrôznejšie použitie. Pri systémoch zahŕňajúcich generátory, ako napríklad námorná technika, alebo záložné systémy a off-grid, automaticky naštartuje/zastaví generátor alebo odloží zapaľovanie do konca "tichej" doby. V prípade úložísk energie udržiava záložné batérie nabité na 100%, nabehne pri výpadkoch energie a odvedie prebytočnú (solárnu) energiu do vlastnej spotreby, čím ušetrí vaše peniaze. Pre záchranné vozidlá je zárukou bezchybného fungovania všetkých dôležitých energetických systémov. Príkladov je však oveľa viac.

Prevziať