SERVIS ELEKTRONIKY

Informácie

Nové produkty

Zľavnené produkty

  • LYNX Power In
    LYNX Power In

    Modulárna prípojnica, určená pre...

    168,30 € -1% 170,00 €

Zobrazené produkty

Komplexný servis SAT prijímačov Zobraziť väčšie

Len online

Komplexný servis SAT prijímačov

Komplexný servis satelitných prijímačov spočíva v elektronických opravách pokazených prijímačov, nastavovaní a dolaďovaní satelitných antén v mieste inštalácie, manuálne ladenie programov do SAT prijímačov a ďalšie úkony pre bezporuchový príjem satelitného vysielania.

Viac detailov

Detaily

V prípade elektronickej opravy satelitného prijímača, tento doručte k nám na predajné miesto. To môžete urobiť osobne v pracovných dňoch od 9:30 - 15:30 hodiny, alebo tiež formou zásielky. V prípade podávania zásielok sa prosím informujte vopred cez naše telefonické, alebo emailové kontakty. Nezabudnite na príslušenstvo k prijímaču - diaľkový ovládač, napájací zdroj a podobne.

V prípade nastavenia satelitnej antény, alebo servisného zásahu v mieste inštalácie, sa prosím objednajte telefonicky na čísle 0907 210 210, pre potvrdenie termínu.

V prípade ladenia kanálov do satelitného prijímača, tento doručte k nám na predajné miesto. Najlepšie osobne. Ak by bolo nutné tento úkon vykonať v mieste inštalácie, objednajte sa telefonicky.

Cena opravy, alebo úkonov sa stanovuje individuálne. Záleží na type poruchy a následných úkonoch. Informácie poskytneme telefonicky na základe Vašich požiadaviek.