PRÍSLUŠENSTVO

Informácie

Nové produkty

Zľavnené produkty

  • LYNX Power In
    LYNX Power In

    Modulárna prípojnica, určená pre...

    168,30 € -1% 170,00 €

Zobrazené produkty

BlueTooth - VE.DIRECT rozhranie VICTRON Zobraziť väčšie

BlueTooth - VE.Direct rozhranie

Nový produkt

Rozhranie Bluetooth pre monitorovanie zariadenia Victron Energy, ktoré disponuje výstupom VE.Direct, na vašom mobile alebo tablete s Bluetooth 4.0 (BT LE).

Viac detailov

45,00 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť 0,2 kg

Detaily

Rozhranie spolupracuje s aplikáciou VictronConnect App a k dispozícii je pre Android aj iOS zariadenia.

Poznámky k prevádzke:
- Pripájajte rozhranie priamo k produktom. Rozhranie sa nemôže pripojiť k Color Control GX.
- Nie je možné monitorovať produkt s pomocou rozhrania a zároveň používať Color Control GX.
- Nie je možné predlžovať kábel VE.Direct.

LED stavové kódy
Rozhranie má dve LED diódy, stavovú LED Bluetooth (modrá), a chybovú LED (červená). Pri zapnutí sa rozsvietia obe diódy.
Riešenie problémov:

Nevidím svoj produkt na obrazovke displeji
- Iba jeden telefón alebo tablet môže byť pripojený k rozhraniu súčasne. Uistite sa, že žiadne ďalšie zariadenie nie je pripojené k rozhranie, a skúste to znova.
- Rozhranie nepodporuje všetky produkty VICTRON. Skontrolujte, či je výrobok Victron uvedený v návode.
- Rozhranie je napájané cez kábel VE.Direct. Uistite sa, že rozhranie je pripojené k podporovanému zariadeniu a LED bliká pri pripájaní kábla, alebo či je zapnuté napájanie.

Nemôžem sa pripojiť k rozhraniu
- Uistite sa, že ste dostatočne blízko k rozhraniu. V otvorenom priestore, vo vzdialenosti cca do 20 metrov by malo fungovať.
- Problémy s pripojením môžu byť spôsobené nesprávnym spárovanie Bluetooth. Skúste znovu spárovanie tak, že najprv odstránite párovanie z telefónu: prejdite do Nastavenia telefónu, potom zvoľte funkciu Bluetooth. Kliknite na iconu vedľa "VE.Direct LE" zariadenia a zvoľte "Zabudnúť na toto zariadenie". Potom otvorte aplikáciu VictronConnect znova a z opäť vyberte vyhľadať zariadenia. Nastavte rozhranie do režimu párovania stlačením tlačidla, vyberte produkt VICTRON na obrazovke danej aplikácie. Potvrďte párovanie a mali by ste byť pripojení.
 
Aktualizácia firmvéru rozhrania
Pri prvom pripojení s novou verziou VictronConnect sa môže sa stať, že firmware rozhrania je potrebné aktualizovať. Majte na pamäti, že táto aktualizácia firmvéru môže byť trochu zložitejšia: všetky kroky treba trpezlivo a presne dodržiavať.
Aktualizácia môže vyžadovať viac krokov: proces sa opakovať, kým položka rozhrania nezmizne zo zoznamu a produkt bude pripojený k rozhraniu. Ak sa v proces aktualizácie preruší jednoducho aplikáciu zatvorte a znova otvorte. To by malo obnoviť proces aktualizácie do posledného dokončeného kroku.


SW pre android k stiahnutiu tu .
SW pre iné platformy k stiahnutiu tu .

Prevziať