POISTKY

Informácie

Nové produkty

Zľavnené produkty

  • LYNX Power In
    LYNX Power In

    Modulárna prípojnica, určená pre...

    168,30 € -1% 170,00 €

Zobrazené produkty

LYNX Distributor

Nový produkt

Modulárna poistková jednotka určená pre štyri poistky. Sleduje jednotlivé poistky a LED indikátor na prednej strane indikuje, v akom sú stave.

Viac detailov

242,00 € s DPH

Tabuľka dát

Výška 172 mm
Šírka 282 mm
Dĺžka 78 mm
Hmotnosť 2,27 Kg

Detaily

Vlastnosti:

Modul Lynx Distribútor obsahuje kladnú a zápornú prípojnicu a umožňuje pripojenie pre 4 jednotlivé okruhy záťaží alebo skupiny DC zariadení. Každý DC okruh je istený vlastnou poistkou.

Pre každú poistku je k dispozícii voliteľná funkcia LED, ktorá signalizuje ak je poistka prerušená.

Pokiaľ chcete využívať LED indikáciu prerušenej poistky, je potrebné pripojenie k Lynx Shunt. Lynx Shunt poskytuje pre Lynx Distribútor napájacie napätie pre vnútornú elektroniku.

Na pripojenie Lynx Shunt k Lynx Distribútor sa používa kábel s konektormi RJ11. Tento kábel RJ11 je dodávaný s distribútorom v krabici. Na Lynx Shunt sú dva porty a je možné použiť jeden.

Keď je všetko v poriadku, svieti iba centrálna zelená LED. Keď je poistka prerušená, alebo chýba, centrálna LED dióda a LED dióda prerušenej poistky sa sfarbí na červeno. Pokiaľ nepoužívate všetky pripojovacie terminály, bude nutné na ne nainštalovať poistky alebo prepojky, aby u nich zhasli červené LED diódy.
Poistky nie sú súčasťou.

Lynx Distribútor nepodporuje priamu komunikáciu s GX zariadeniami pomocou protokolu VE.Can.

Prezrite si podrobný online manuál s popisom všetkých funkcií tu.

Prevziať