• Novinka
  • Balenie

DAH/Pylontech 440Wp/1,28kWh ostrovná elektráreň - komplet

DAH Solar

Ostrovná OFF-GRID 440Wp fotovoltaická elektráreň vyššej triedy s LiFePo batériou s kapacitou 1,28kWh. Optimálne navrhnutá elektráreň pre miesta bez elektrickej energie ako sú karavany, chaty, altánky a podobne. Elektráreň pracuje so systémovým napätím 12V. Systém stačí jednoducho prepojiť podľa priloženého návodu a získate funkčnú solárnu elektráreň s prehľadným monitoringom. Výhodou je, malá hmotnosť batérie, ktorú je možno vybíjať do hlbokého vybitia.

Monitoring regulátora aj batérie realizujete pomocou mobilného telefónu cez rozhranie BlueTooth. Nie sú potrebné ďalšie zariadenia.

Fotovoltaický komplet neobsahuje montážny materiál, ktorý je potrebný ku skompletovaniu elektrárne.

Je možné si ho doobjednať osobitne v príslušných počtoch a dĺžkach:
Solárny kábel 6mm²
Konektory MC4
Úchyty solárneho panelu

Fotovoltaickú elektráreň odporúčame doplniť o menič napätia z 12VDC na 230VAC pre napájanie spotrebičov na 230V. Výkon meniča zvolíte podľa súčtu príkonu (W) spotrebičov na 230V. Príslušný model v nájdete našej ponuke od EPever alebo kvalitnejší od Victron Energy.

Priemerná denná výroba energie:
v januári cca 640 Wh/deň
v marci cca 1338 Wh/deň
v máji cca 1691 Wh/deň
v júni cca 1752 Wh/deň
v septembri cca 1373 Wh/deň
v novembri cca 611 Wh/deň

Za celý rok dokáže elektráreň vyrobiť približne 455 kWh.

Len na osobný odber za zvýhodnený poplatok oproti prepravnému kuriérom. Komponenty vám presunieme na naše výdajné miesto, kde si ich v oznámenom termíne odoberiete aj s malým darčekom.

Tabuľka dát

Hmotnosť:
38 kg
Záručná doba:
2 roky + 3 roky + predľžená záruka výrobcu

Produkty v rovnakej kategórii: 3