MAGIO SAT

Informácie

Zobrazené produkty

MAGIOSAT INFO Zobraziť väčšie

Len online

MAGIOSAT INFO

Televízia MagioSat ponúka svoje služby cez družicu. V ponuke má cca 103 programov aj s HD programami.

Viac detailov

Detaily

Všetky potrebné informácie spojené so zriadením služby a inštaláciou, poskytujeme u nás na predajnom mieste.

magiosat%20info.jpg

Satelitná televízia MagioSat ponúka tri programové balíčky s kompletným materiálom pre zriadenie a inštaláciu služby. Inštaláciu si zákazník realizuje svojpomocne, alebo našim technikom. Inštalácia technikom je spoplatnená.

MagioSat M - 10,90€/mesiac:

Balík ponúka 61 programov. K cene balíka si treba pripočítať 1,94€/zariadenie ( prijímač a karta ). Celkovo môžete získať  až 4 zariadenia pre 4 TV.

magiosat%20M.jpg

 

MagioSat L - 15,90€/mesiac:

Balík ponúka 78 programov. K cene balíka si treba pripočítať 1,94€/zariadenie ( prijímač a karta ). Celkovo môžete získať  až 4 zariadenia pre 4 TV.

magiosat%20L.jpg

MagioSat XL - 20,90€/mesiac:

Balík ponúka 103 programov. K cene balíka si treba pripočítať 1,94€/zariadenie ( prijímač a karta ). Celkovo môžete získať  až 4 zariadenia pre 4 TV.

magiosat%20L.jpg

magiosat%20XL.jpg

MagioSat HBO - 9,99€/mesiac:

Balík ponúka 7 filmových programov, ktoré je možné doobjednať k základným balíkom M, L, XL.

magiosat%20HBO.jpg

U nás samozrejme získate všetky benefity ponúkané od Telekomu v prípade, že sú v tom období platné. (Mesačné oslobodenia od platieb, nižšie mesačné poplatky v spojení s inými službami v telekome, prémiové zariadenia a podobne).

V prípade, že chcete využiť niektorú uvedenú ponuku, dostavte sa na naše predajné miesto s OP, pre vytvorenie zmluvy a dohodnutie inštalácie.