BLUESMART IP67

Informácie

Nové produkty

Zobrazené produkty

Nabíjačka BlueSmart 12V/13A-IP67 - vodotesná

Nový produkt

Mechanicky najodolnejšia nabíjačka batérií na trhu vhodná do tých najnáročnejších podmienok. Nabíjačka je odolná proti prieniku vody, nárazom s ochranou proti vzplanutiu, s integrovaným Bluetooth rozhraním pre mobilné telefóny.

Viac detailov

126,00 € s DPH

Tabuľka dát

Výška 60 mm
Šírka 85 mm
Dĺžka 211 mm
Hmotnosť 1,8 kg

Detaily

Automatické 5-fázové nabíjanie. Nabíjačka je vybavená mikroprocesorom riadeným "adaptívnym" nabíjaním batérií. Funkcia "adaptivne" - automaticky optimalizuje nabíjací proces v závislosti od spôsobu používania batérie.

Vylepšená funkčnosť s bluetooth technológiou, ktorá umožňuje bezdrôtové monitorovanie napätia a prúdu, zmenu nastavení a upgrade softvéru napríklad pomocou mobilného telefónu.
 
Nabíjačka je kompletne odolná proti prenikaniu vody, odolná proti nárazom s ochranou proti vzplanutiu. Voda, olej alebo špina nepoškodí túto mimoriadne odolnú nabíjačku. Je z robustného hliníkového odliatku, elektronika je bezpečne zatavená.
 
Ochrana proti prehrievaniu. Nabíjačka môže byť použitá v miestach s vysokou teplotou ako uzavreté dielne s vysokou produkciou tepla. S rastúcou teplotou medzi 40 - 60 ° C klesá výstupný prúd a nemôže dôjsť k poškodeniu vysokou teplotou okolia.
 
Vhodná pre nabíjanie Li-ionových (LiFePO4) batérií.

Prevziať