SLEDOVAČE A MONITORY

Informácie

Nové produkty

Zobrazené produkty

Bočník SMART Victron Energy 1000A/50mV

Nový produkt

Bočník SMART (SmartShunt) s integrovaným BlueTooth k LCD sledovačom batérií Victron Energy BMV 7xx, externým voltmetrom, ampérmetrom a podobne. Nominálny prúd: 1000A.

Viac detailov

224,00 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť 0,3 kg

Detaily

SmartShunt je monitor batérie rovnako ako rad monitorov BMV, len bez displeja. Displejom sa stáva Váš mobilný telefón s aplikáciou VictronConnect. Aplikáciu VictronConnect si môžete zadarmo stiahnuť na Google Play, alebo v App Store.
 
SmartShunt sa pripája cez Bluetooth k aplikácii VictronConnect v smartfóne (alebo tabletu) a pohodlne si môžete prečítať všetky sledované parametre batérie, ako je stav nabitia, historické informácie a mnoho ďalšieho.
 
Alternatívne môže byť SmartShunt pripojený a čítaný zariadením GX. Pripojenie k SmartShunt sa vykonáva pomocou kábla VE.Direct.
 
SmartShunt je dobrou alternatívou k monitoru batérií BMV, najmä pre systémy, kde je potrebné monitorovanie batérií, ale vyžaduje sa menej kabeláže a nie je požadovaný klasický displej.
 
SmartShunt je vybavený rozhraním Bluetooth, portom VE.Direct a pripojením, ktoré možno použiť na sledovanie druhej batérie, na monitorovanie v strednom bode, alebo na pripojenie teplotného senzora.
 
Rozdiel v porovnaní s batériovým monitorom BMV712 je, že SmartShunt  nemá dsplej ani zvukový alarm.

Prevziať