Kategórie

Informácie

Nové produkty

Preprava a platba


Prepravu zásielok vykonávame overenými prepravcami. Slovenská pošta, Slovak Parcel Service (SPS) a Toptrans. Cena za prepravu sa vypočítava na základe celkovej ceny a hmotnosti zásielky.

Ceny prepravy:

1. OSOBNÉ PREVZATIE - ZDARMA - po našom telefonickom vyzvaní
2. KURIÉROM NAD 100 € do hmotnosti 10 kg - ZDARMA - platba vopred na účet
3. KURIÉROM NAD 300 € do hmotnosti 30 kg - ZDARMA - platba vopred na účet
4. KURIÉROM NA DOBIERKU - od 3,50 € - podľa skutočnej hmotnosti a platby
5. SLOVENSKÁ POŠTA - od 2,04 € - podľa skutočnej hmotnosti a platby

Výpočet cien je automatický. Výslednú cenu za prepravu uvidíte v nákupnom košíku pri výbere prepravcu, kde vám systém ponúkne všetky možné ceny prepravy.

Pri zásielkach nad 300 kg sa preprava rieši individuálne vzhľadom k cene prepravy, kde je možné dosiahnuť jej zníženie pri preprave nákladným prepravcom.

Pri doručení tovaru je zákazník povinný skontrolovať neporušenosť obalu a prípadné poškodenia obalu (tovaru) pri preprave. Ak nastane prípad, kedy je obal, alebo tovar poškodený pri doručení, je dôležité aby zákazník spísal s prepravcom REKLAMAČNÝ ZÁZNAM a ten si nechal podpísať prepravcom. Doporučujeme vyhotoviť fotografickú dokumentáciu poškodenia a spolu s reklamačným záznamom ju zaslať na náš email. Bez tohto úkonu sa na neskoršie reklamácie, spôsobené vinou prepravcu, nebude brať zreteľ a budú zamietnuté.