ELEKTRÁRNE OSTROVNÉ

Informácie

Nové produkty

ELEKTRÁRNE OSTROVNÉ 8 produktov

Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
 • Rýchly náhľad
  151,00 € Skladom

  Ostrovný 30Wp solárny systém. Optimálne navrhnutý pre miesta bez elektrickej energie. Tento systém pracuje so systémovým napätím 12V. Systém stačí jednoducho prepojiť podľa priloženého návodu a získate funkčnú solárnu elektráreň s prehľadným prehľadom o vyrobenej a spotrebovanej energii v reálnom čase.

  151,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  216,00 € Skladom

  Ostrovný 60Wp solárny systém. Optimálne navrhnutý solárny systém pre miesta bez elektrickej energie. Tento systém pracuje so systémovým napätím 12V. Systém stačí jednoducho prepojiť podľa priloženého návodu a získate funkčnú solárnu elektráreň s prehľadným prehľadom o vyrobenej a spotrebovanej energii v reálnom čase.

  216,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  261,00 € Skladom

  Ostrovný 90Wp solárny systém. Optimálne navrhnutý solárny systém pre miesta bez elektrickej energie.  Tento systém pracuje so systémovým napätím 12V. Systém stačí jednoducho prepojiť podľa priloženého návodu a získate funkčnú solárnu elektráreň s prehľadným prehľadom o vyrobenej a spotrebovanej energii v reálnom čase.

  261,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  299,00 € Skladom

  Ostrovný 115Wp solárny systém. Optimálne navrhnutý solárny systém pre miesta bez elektrickej energie. Tento systém pracuje so systémovým napätím 12V. Systém stačí jednoducho prepojiť podľa priloženého návodu a získate funkčnú solárnu elektráreň s prehľadným prehľadom o vyrobenej a spotrebovanej energii v reálnom čase.

  299,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  375,00 € Skladom

  Ostrovný 175Wp solárny systém s externým LCD displejom. Optimálne navrhnutý solárny systém pre miesta bez elektrickej energie. Tento systém pracuje so systémovým napätím 12V. Neriešite programovanie ani nič podobné. Regulátor je už správne naprogramovaný. Stačí ho jednoducho prepojiť podľa návodu a systém je funkčný s prehľadným displejom o vyrobenej a...

  375,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  488,00 € Skladom

  Ostrovný solárny systém 285Wp s LCD displejom v regulátore nabíjania. Optimálne navrhnutý systém pre miesta bez elektrickej energie. Tento systém pracuje so systémovým napätím 12V. Systém stačí jednoducho prepojiť podľa priloženého návodu a získate funkčnú solárnu elektráreň s prehľadným displejom o vyrobenej a spotrebovanej energii v reálnom čase.

  488,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  955,00 € Skladom

  Ostrovný solárny systém 570Wp s LCD displejom v regulátore nabíjania. Optimálne navrhnutý systém pre miesta bez elektrickej energie. Tento systém pracuje so systémovým napätím 12V. Systém stačí jednoducho prepojiť podľa priloženého návodu a získate funkčnú solárnu elektráreň s prehľadným displejom o vyrobenej a spotrebovanej energii v reálnom čase.

  955,00 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  1 741,00 € Skladom

  Ostrovný solárny systém 1140Wp s LCD displejom v regulátore nabíjania. Optimálne navrhnutý systém pre miesta bez elektrickej energie. Tento systém pracuje so systémovým napätím 24V. Systém stačí jednoducho prepojiť podľa priloženého návodu a získate funkčnú solárnu elektráreň s prehľadným displejom o vyrobenej a spotrebovanej energii v reálnom čase.

  1 741,00 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek