ELEKTRÁRNE HYBRIDNÉ

Informácie

Nové produkty

Zľavnené produkty

  • LYNX Power In
    LYNX Power In

    Modulárna prípojnica, určená pre...

    168,30 € -1% 170,00 €

Zobrazené produkty

SET GW10K-ET PLUS + GoodWe Lynx Home F LX F6.6-H Zobraziť väčšie

SET GW10K-ET PLUS + GoodWe Lynx Home F LX F6.6-H

Nový produkt

Zvýhodnený batériový set meniča a batérie. Overená funkčnosť a spoľahlivosť. Fotovoltaické panely k tomuto setu si môžete vybrať z našej ponuky podľa aktuálnej dostupnosti. Držiaky panelov si podľa požiadaviek môžete vybrať tu.

Viac detailov

5 965,00 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť 124 kg

Detaily

Trojfázový systém pre váš dom o batériovej kapacite 6,6kWh a výkone meniča 10kW.

Trojfázový hybridný menič napätia GoodWe z radu ET PLUS je štandardne vybavený dvomi MPP trackermi a umožňuje pripojenie vysokonapäťových batérií. Tento menič je odolný voči výpadku distribučnej siete a poskytuje dokonalú zálohu pre rodinný dom alebo firmu. Menič ponúka 2 samostatné výstupy. Na prvý výstup sa pripoja fázy rodinného domu a na druhý výstup sa pripájajú zálohované spotrebiče, ktoré majú fungovať aj v prípade výpadku distribučnej siete. Kým je menič pripojený k distribučnej sieti, dodáva energiu do oboch výstupov. V prípade výpadku distribučnej siete dodáva energiu len do druhého výstupu. Prechod do záložného režimu sa deje v rámci milisekúnd. Jedná sa teda o UPS (Uninterupted Power Supply). Samozrejmosťou je bezplatný WEB monitorovací systém elektrárne pomocou Wi-Fi pripojenia. Menič je možné nastaviť ako bezprietokový. Batérie možno nabíjať aj z AC strany čiže z distribučnej siete a je tiež schopný pracovať aj bez pripojených batérií.

Výkonné vysokonapäťové, modulové batérie GoodWe Lynx Home F LX F6.6-H disponujú dvoma modulmi s celkovou kapacitou 6,55kWh a napätím 204,8V.  Tieto batérie sa vyznačujú skvelou funkčnosťou a pekným dizajnom s ľahkým zvyšovaním kapacity batérie. Skvele sa hodí do rezidenčného sektora. Maximálny počet batériových modulov u batérie je 5ks. Maximálna kapacita batérie potom 16,38kWh. Batérie založené na technológií LiFePO4 a disponujú vysokou životnosťou a lepšie vyhovujú meničom GoodWe.

Kompletné informácie o GoodWe 10K-ET PLUS

Kompletné informácie o GoodWe Lynx Home F LX F6.6-H

SET obsahuje:

Menič - nabíjač GoodWe GW10K-ET 3F PLUS
Batériu - GoodWe Lynx Home F LX F6.6-H
Kompletná kabeláž pre prepojenie batérie, BMS a měniča.