DATOVÉ KÁBLE A PERIFÉRIE

Informácie

Nové produkty

Zľavnené produkty

  • LYNX Power In
    LYNX Power In

    Modulárna prípojnica, určená pre...

    168,30 € -1% 170,00 €

Zobrazené produkty

Victron Energy VE.Bus Smart dongle Bluetooth

Nový produkt

Bluetooth VE.BUS rozhranie so snímačom teploty a napätia batérie. Oznamuje informácie o systéme priamo do vášho mobilného telefónu.

Viac detailov

101,00 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť 0,25

Detaily

VE.Bus Smart Dongle je rozhraním VE.Bus - Bluetooth s funkciou čidla teploty a napätia batérie. Umožňuje sledovať informácie o systéme priamo vo svojom mobilnom telefóne pomocou voľne dostupnej aplikácie VictronConnect.

Pri použití s ​​invertormi a nabíjačkami, rozhranie poskytuje informácie o napätí a teplote batérie a umožňuje kompenzáciu nabíjania. U modelov MultiPlus-II je rozhranie v súčasnosti jediným spôsobom, ako sledovať údaje o batérii.

Rozhranie sa môže používať v systémoch s Venus GX, CCGX alebo bez neho - v tomto prípade rozhranie poskytuje aktuálne informácie prostredníctvom aplikácie VictronConnect a ďalej umožňuje aktualizáciu firmvéru bez použitia internetu. Tú si môžete stiahnuť zdarma tu.

Ak je rozhranie používané v systémoch, ktoré nemajú zariadenie Venus GX alebo CCGX, údaje o napätí sú primárnym zdrojom informácií pre ostatné zariadenia na kompenzáciu nabíjania. VE.Bus Smart Dongle môže byť súčasťou siete VE.Smart.

Inteligentné rozhranie VE.Bus Smart je schopné prijímať údaje o teplotách dvoma spôsobmi: Držiakom je namontovaným priamo na akumulátore (pomocou lepiaceho prípravku) teplota batérie je snímaná priamo z akumulátora. Presným snímačom teploty pomocou voliteľného snímača namontovaného priamo na batériu. Keď je snímač pripojený, zariadenie ho aicky detekuje a použije namerané hodnoty teploty priamo zo snímača.


Balenie obsahuje:
- VE.Bus Smart Dongle
- Napájací kábel dlhý 40cm s 10mm okom a vloženou poistkou v obale


Možné príslušenstvo:
Externý snímač teploty pre montáž na batériu (ASS000100000).
 
POZNÁMKA: Snímač teploty je dodávaný so štítkom "UPOZORNENIE: Len BMV702!". Je určený pre VE.Bus Smart dongle.