ANTIK

Informácie

Nové produkty

Zobrazené produkty

Len online

ANTIK INFO

Televízia Antik ponúka svoje služby cez družicu aj cez internet. Televízia s najbohatšou ponukou TV staníc na Slovensku ponúka vyše 250 staníc, 140 TV staníc v základnom balíku aj s HD programami.

Viac detailov

Detaily

Všetky potrebné informácie spojené so zriadením služby, inštaláciou, kúpou boxov a kariet, poskytujeme u nás na predajnom mieste. U nás rovnako môžete uhrádzať predplatné všetkých balíkov.

Vďaka jedinečnej technológií ANTIKu začínajú relácie presne tam, kde majú bez potreby pracného hľadania skutočného začiatku filmu. Navyše program zo stanice, ktorý sme pre Vás nenahrali, si môžete nahrať sami jednoduchým výberom relácie cez diaľkový ovládač.

Výhodou je, že nepotrebujete satelitnú parabolickú anténu a kompletná ponuka vám pôjde cez internet. Ale v prípade, že chcete byť zálohovaný, môžete systém doplniť aj o parabolickú anténu o priemere aspoň 90cm, čím dosiahnete dvojsmerný príjem. To oceníte v prípade poruchy internetu, alebo satelitu.

Antik svoje zariadenia na príjem poskytuje len formou kúpy v hotovosti. To znamená, že si zariadenie kúpite v našom obchode a môžete začať sledovať dostupnú programovú ponuku. Predplácanie programových balíkov realizujeme zaplatením v hotovosti na našom predajnom mieste. Inštaláciu si zákazník realizuje svojpomocne, alebo našim technikom. Inštalácia technikom je spoplatnená.

Prevziať